Пошита сумка - рюкзак для вишивки бісером або нитками. Основа еко шкіра, передня стінка тканина оксфорд з нанесеним малюнком. Малюнок не змивається. Розміри ширина 21 см. висота 26 см. ширина дна 12 див. В середині рюкзака використовується якісна текстильна підкладка. Рюкзак тримає форму. В дно рюкзака є 4 ніжки. Одне відділення на блискавці з внутрішньою кишенею, 1 кишеня на блискавки на спинці. Знімні регульовані плечові ремені. Знімні ремені дозволяють використати рюкзак як сумку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ЮМА |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 26 см |
| Длина | 21 см |
| Цвет | Черный |
| Тип изделия | Рюкзак |
| Ширина | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип ткани | кожзам |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴


