Стильна жіноча сумочка з етнічним акцентом - ідеальний вибір для тих, хто цінує українські традиції та сучасний дизайн.
Нова колекція жіночих мінісумочок модель Мальва, виконана з якісної натуральної шкіри та прикрашена яскравою схемою під вишивку, що додає образу національного шарму та витонченості. Розміри 20см на 13см, дно 4см. В середині має одне відділення та кишеньку, має мягкий підклад та тримає форму. Застібка блискавка, ремінь регулюється.
- Легка та зручна у використанні.
- Чудовий подарунок для себе або близьких.
- Підходить як для повсякденного образу, так і для особливих подій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЮМА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Тип застежки | Замок |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 13 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Длина плечевого ремня | 140 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Чехол-пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 1 225 ₴





