Рюкзак для вишивки бісером або нитками. Основа еко шкіра, передня стінка оксфорд з нанесеним малюнком. Малюнок не змивається. Розміри: ширина по спинці 27 см, висота по спинці 35 див, ширина дна 12 див. розмір зашиття 19 см на 23 див., глибина рюкзак 33 див. Всередині рюкзака використовується якісна текстильна підкладка. Рюкзак тримає форму. В дно рюкзака є 4 ніжки. Два відділення на блискавці, в кожному відділенні є внутрішній кишеню. Регульовані плечові ремені, ручка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЮМА |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 27 см |
| Колір | Синій |
| Тематика вишивки | Квіти |
| Тип виробу | Рюкзак |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | кожзам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴


