Пошита сумка - рюкзак для вишивки бісером або нитками. Схема сова може бути в синьому, коричневому або чорному кольорі. Основа кожзам, передня стінка габардин з нанесеним малюнком. Малюнок не змивається. Розміри рюкзак ширина по спинці 27 см, висота по спинці 35 див, ширина дна 12 див. розмір зашиття 19 см на 23 див., глибина рюкзак 33 див. Всередині рюкзака використовується якісна текстильна підкладка. Рюкзак тримає форму. В дно рюкзака є 4 ніжки. Два відділення на блискавці, в кожному відділенні є внутрішній кишеню. Регульовані плечові ремені, ручка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЮМА |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 27 см |
| Колір | Коричневий |
| Тип виробу | Рюкзак |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | кожзам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴



